Wieczne wsparcie

sie 2, 2019 przez

Wieczne wsparcie

Cuda, które cały czas się zdarzają. Wszystko za sprawą gorliwych modlitw do wspaniałego świętego, jakim jest Ojciec Pio. Zakonnik, który odmienił świat, uratował wiele dusz. Uzdrawiał słowem i czynem, na odległość, nie potrzebował bezpośredniego kontaktu.

Rozmowy z Ojcem Pio

Czy Ty też prowadzisz rozmowy z Ojcem Pio. Czy każdego dnia odmawiasz wspaniałą modlitwę, która pomoże Ci przetrwać zawirowania w życiu? Ojciec Pio znany jest ze swoich stygmatów, które mu towarzyszyły przez sporą część życia (50 lat). Zakonnikowi przypisywane są liczne uzdrowienia, lewitacje i niewielu osobom znane bilokacje. Pomimo wielu przeszkód zakonnik wciąż czynił dobro. Zdarzały się osoby, które próbowały uczynić z niego kłamcę i oszusta.
Święty Pio jest wciąż wśród nas, jego słowa rozbrzmiewają na całym świecie, jego relikwie pomagają wyzbyć się wielu chorób. Każdy ma możliwość wyproszenia łaski u zakonnika, wsparcia w jego sobie, wstawiennictwa u Boga poprzez modlitwę. Bezpośrednią rozmowę z Ojcem Pio. Nikt nie zostanie bez odpowiedzi, jedni muszą jednak czekać dłużej, innym szybciej zostanie okazana pomoc.

 

Podobne

Tagi