Idealna praca dodatkowa – płatne ankiety

gru 1, 2020 przez

Idealna praca dodatkowa – płatne ankiety

Praca, nawet dodatkowa, przez Internet dla wielu z nas jest wyzwaniem. Wielu twierdzi, że to jest dla niego za trudne, nie ma doświadczenia, lepszego sprzętu w domu, czy nie ma wykształcenia, które by mu pozwalało swobodnie pracować online.
Jednak jest wiele zajęć, które wcale nie wymagają tego wszystkiego. Często wystarczy tylko zwykły laptop lub komputer, dostęp do Internetu i podstawowe umiejętności surfowania po Internecie. I tyle.

Co jest takie proste?

Na pewno wiele razy słyszałeś frazę „Według ankietowanych” lub „Z wyników ankiety wynika…”. Ankiety to bowiem bardzo powszechny sposób na zdobycie cennych informacji dla producentów, marketingowców, czy przedsiębiorców. Dzięki nim można poznać jakie trendy są wśród społeczeństwa, co się sprzeda, jak coś sprzedać, czy po prostu jak dany produkt się przyjął.
Kto jednak może zostać takim ankietowanym? Dzięki panelom online każdy.

Płatne ankiety

Wypełnianie płatnych ankiet, to właśnie bycie takim ankietowanym. Tylko, że wszystko wykonujemy za pomocą panelu online, czyli niczego innego jak odpowiednio pod to zadanie stworzonej strony internetowej, która zbiera osoby, które potrzebują ankieterów i właśnie ankieterów.
Aby zacząć wypełniać takie ankiety wystarczy się zarejestrować i określić podstawowe informacje na swój temat, takie jak płeć, wiek, wykształcenie, miejsce zamieszkania.
I nie trzeba tu czuć kompleksów z powodu gorszego wykształcenia niż wyższe, czy tego, że się mieszka na wsi. Podanie tych informacji jest wymagane, gdyż niektóre ankiety są skierowane na przykład tylko do studentów, kobiet na wsiach, czy mężczyznach w wieku emerytalnym.
Po określeniu tych rzeczy możemy albo poczekać, aż na panelu znajdzie się ankieta odpowiednia do naszych preferencji – o czym zostaniemy powiadomieni na maila. Możemy też zacząć szukać sami ankiety na panelu online.
Kiedy znajdziemy taką, którą możemy wypełnić wypełniamy i zarabiamy.

Jak to możliwe?

Wbrew pozorom zarabianie poprzez płatne ankiety nie wymaga wiele wysiłku. Jest to prosta praca, którą możemy wykonywać w ramach pracy dodatkowej. Każdy bowiem chętnie zobaczy każdy dodatkowy grosz na koncie.
Panele online z ankietami są zaś w pełni legalne. Umożliwiają nam zarabianie, na zasadzie pośrednika. Stanowią często szybki sposób na zebranie zadowalającej liczby ankietowanych o pożądanym profilu. Przedsiębiorca szybko zbiera dane, panele online stają się coraz bardziej uznawany na tym polu, a my zarabiamy.
Proste.

Ile można zarobić?

Jeśli ktoś pomyśli o tym, by zostać teraz zawodowym ankieterem, to niech zaczeka chwilę. Takie wypełnianie płatnych ankiet jest bowiem świetne jako praca dodatkowa. Zyski z takich paneli nigdy nie są bowiem pewne.
Wszystko zależy od stopnia naszego zaangażowania – im więcej ankiet tym więcej pieniędzy – ale też od ilości ankiet dostępnych na panelu. Może się bowiem zdarzyć tak, że w jednym miesiącu będzie kilkadziesiąt ankiet, na które będziemy mogli odpowiedzieć, a w innym tylko kilka.
Dlatego raz wyciągniemy z takiego zajęcia kilka dodatkowych „stówek”, a czasami kilkadziesiąt złotych.

Czy się to opłaca?

Jednak mimo tego, opłaca się zająć wypełnianiem płatnych ankiet. Zarejestrowanie się na panelu online i raz w tygodniu wejście w niego, by zrobić kilka ankiet nie zajmuje wiele czasu. Pozwala za to, za zarobienie choć trochę dodatkowych pieniędzy, które zawsze są bardzo potrzebne. Nie wymaga to doświadczenia, wyższego wykształcenia, czy zaawansowanego technicznie sprzętu.
Dlaczego by więc nie wykorzystać tak prostego sposobu na kilka dodatkowych złotych?

Podobne

Tagi